REGULAMIN


Rekrutacji i Uczestnictwa w Programie “AIDEAS”

REGULAMIN


Rekrutacji i Uczestnictwa w Programie  “AIDEAS” 


§ 1. Postanowienia ogólne Programu


1. Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki i zasady organizacji ogólnopolskiego programu szkoleniowego pod nazwą „AIDEAS” (dalej: „Program”) oraz zasady rekrutacji i uczestnictwa w części szkoleniowej Programu.

2. Program ma charakter otwarty i dobrowolny.

3. Projekt jest realizowany od dnia 13.03.2025 do dnia 4.07.2025r. (Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu programu).

4. Regulamin Programu zostanie opublikowany na stronie głównej Programu pod

adresem: www.aideas.generatorpomyslow.pl


§ 2. Organizator

  1. Organizatorem Projektu jest Generator Pomysłów sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Ks. J. Popiełuszki 28D lok. 1, 20-052 Lublin, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin Wschód z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy – Krajowy Rejestr Sądowy, nr KRS 0000668963, NIP 712-333-50-78, kapitał zakładowy w wysokości: 5000,00 PLN, REGON 366804663 (dalej: „Organizator Projektu”).
  2. Partnerem Edukacyjnym Projektu jest Politechnika Wrocławska z siedzibą we Wrocławiu, Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, NIP 896-000-58-51, REGON 000001614 (dalej: „Partner Edukacyjny”).

§ 3. Partnerzy Programu

  1. Partnerami Programu są podmioty wspierające finansowo lub merytorycznie realizację kursu, w tym:
    • L’Oréal Polska Sp. z o.o., ul. Daniszewska 4, 03-230 Warszawa.
    • Polpharma S.A., ul. Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański.
    • Grupa Maspex Sp. z o.o., ul. Legionów 37, 34-100 Wadowice.
  2. Partnerzy Programu wspierają realizację kursu, jednak nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje organizacyjne ani za działania podejmowane przez Organizatora lub Partnera Edukacyjnego.


§ 4. Cel Programu

  1. Program ma charakter szkoleniowy. Celem Programu jest przygotowanie uczestników do tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji (AI) poprzez intensywny projekt edukacyjny, łączący wiedzę teoretyczną z praktyką.
  2. Cel Programu zostanie zrealizowany poprzez zorganizowanie 7-tygodniowego doświadczenia edukacyjnego, który obejmuje:
    a) Pracę indywidualną – uczestnicy będą realizować moduły szkoleniowe w trybie samodzielnym, z dostępem do bogatej biblioteki materiałów, tematycznych webinarów, sesji Q&A z ekspertami, praktycznych zadań oraz aktywnie uczestniczyć w społeczności programu na Discordzie.
    b) Pracę zespołową – uczestnicy będą pracować w kilkuosobowych interdyscyplinarnych zespołach nad wyzwaniami biznesowymi przygotowanymi przez sponsorów programu. Do tego etapu zostaną zakwalifikowane osoby aktywnie uczestniczące w programie – obecne na spotkaniach, realizujące materiały edukacyjne oraz angażujące się w społeczność programu.
  3. Program projektu będzie realizowany w następujących obszarach edukacyjnych:
    a) Sztuczna inteligencja i jej zastosowania sektorowe – wprowadzenie do sztucznej inteligencji, w tym podstawowe koncepcje i przykłady zastosowań AI w różnych sektorach.
    b) Umiejętne promptowanie – nauka efektywnego wykorzystania AI do generowania treści, grafiki,  wideo poprzez praktyczne ćwiczenia z optymalizacji promptów.
    c) Bezpieczeństwo i etyka w korzystaniu z AI – poruszenie aspektów prawa i etyki związanych z AI, zapewniając uczestnikom wiedzę na temat bezpiecznego wykorzystywania darmowych narzędzi AI oraz identyfikacji potencjalnych zagrożeń.
    d) Projektowanie agentów AI i ich wdrażanie – nauka tworzenia agentów AI jako proof of concept, obejmująca planowanie, testowanie oraz ocenę w celu automatyzacji zadań branżowych przed pełnym wdrożeniem.
    e) Realne wyzwania biznesowe – praca nad rzeczywistymi wyzwaniami branżowymi, przy wsparciu Agentów AI mentorów.
    f) Praca indywidualna i zespołowa – personalizowane zdobywanie wiedzy w ramach pracy indywidualnej oraz praktyczne wdrożenie zdobytych umiejętności podczas pracy zespołowej nad wyzwaniami biznesowymi.
  4. Program kończy się wirtualną celebracją, podczas której wybrane zespoły i ich uczestnicy zaprezentują swoje projekty oraz otrzymają informację zwrotną od ekspertów.
  5. Program jest całkowicie bezpłatny i realizowany online, co umożliwia szeroką dostępność uczestnikom z różnych środowisk.


§ 5. Uczestnicy

  1. Uczestnikiem Projektu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, spełniająca kryteria określone w § 5 ust. 2 Regulaminu, posiadająca dostęp do narzędzi komunikacji elektronicznej oraz umiejętności pozwalające na odbycie szkolenia online, a także wyrażająca chęć udziału w programie.
  2. Kryteriami kwalifikacyjnymi Uczestników do Projektu są:
    a) Wiek od 18 lat.
    b) Gotowość do zaangażowania się w program trwający 7 tygodni, wymagający poświęcenia ok. 8-10 godzin tygodniowo na realizację materiału edukacyjnego, współpracę zespołową oraz aktywność w społeczności programu.
    c) Szczere i wyczerpujące opisanie swojej motywacji w formularzu zgłoszeniowym (minimum 50 znaków), w którym uczestnik wskaże:
    • dlaczego chce przystąpić do programu,
    • jak udział w programie AIDEAS pomoże mu w rozwoju kariery zawodowej, kompetencji lub realizacji osobistych celów związanych z AI.

d) Wskazanie przez uczestnika obszarów rozwoju w ramach Programu AIDEAS, takich jak:

  • branża kreatywna,
  • farmaceutyczna,
  • spożywcza / FMCG,
  • finansowa,
  • budowlana.
  1. Konieczna jest znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie materiałów dydaktycznych i udział w sesjach programu, ponieważ wszystkie materiały i zajęcia realizowane są w języku polskim.
  2. Podstawą uczestnictwa w Projekcie jest wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym w wyznaczonych przez Organizatora terminach oraz pozytywna weryfikacja zgłoszenia na podstawie motywacji i preferowanych obszarów rozwoju.
  3. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji rekrutacyjnej, uczestnik jest zobowiązany do potwierdzenia swojego udziału w programie poprzez wypełnienie dedykowanego formularza wraz z deklaracją dostępności.
  4. Przebywanie na terenie Unii Europejskiej w trakcie realizacji programu jest wymagane w celu zapewnienia zgodności z regulacjami prawnymi i warunkami licencyjnymi dotyczącymi korzystania z platform e-learningowych oraz dostępu do zasobów programu finansowanego w ramach EIT DTTI.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do uwzględnienia w programie wyłącznie osób, które najlepiej odpowiadają profilowi uczestnika zgodnemu z celem Programu.

§ 6. Zasady udziału w Programie AIDEAS

  1. Udział w Programie AIDEAS jest dobrowolny i polega na aktywnym uczestnictwie w zajęciach oferowanych w ramach Programu, zgodnie z jego harmonogramem.
  2. Aktywny udział w Programie obejmuje:
    a) Zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi dostępnymi na platformie szkoleniowej,
    b) Udział w webinarach i sesjach Q&A z ekspertami – wymagane jest uczestnictwo w co najmniej 80% spotkań online.
    c) Współpracę z innymi Uczestnikami w ramach zadań zespołowych, aktywność w społeczności programu (np. Discord) oraz aktywne uczestnictwo w sesjach zespołowych.
    d) Przygotowanie prezentacji projektu rozwiązania AI w ramach pracy zespołowej.
  3. Uczestnicy będą mieli dostęp do materiałów edukacyjnych, w tym nagrań, prezentacji oraz dodatkowych zasobów, za pośrednictwem platformy szkoleniowej.
  4. Każdy aktywny uczestnik Programu otrzyma również bezpłatny dostęp do narzędzi wspierających pracę z AI, w tym Generator GPT oraz Team Navigator – na okres trwania Programu. Dostępy do powyższych narzędzi przysługują wyłącznie aktywnym uczestnikom Programu. Organizator zastrzega sobie prawo do wycofania dostępu do narzędzi w przypadku rezygnacji uczestnika z Programu lub jego długotrwałej nieaktywności.
  5. Komunikacja z Uczestnikami Programu ze strony Organizatora odbywa się poprzez pocztę elektroniczną pod adresem: aideas@generatorpomyslow.pl.
  6. Warunkiem przystąpienia do Programu jest:
    a) Spełnienie kryteriów określonych w § 5 Regulaminu,
    b) Pozytywna weryfikacja zgłoszenia przez Organizatora,
    c) Nadanie statusu Uczestnika przez Organizatora.
  7. Organizator będzie brał pod uwagę preferencje uczestników dotyczące podziału na zespoły, jednak finalny podział zostanie dokonany przez Organizatora. Przy ustalaniu składu zespołów będą brane pod uwagę różne czynniki, aby zapewnić jak najlepszą dynamikę współpracy i realizację celów Programu.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z Programu, jeśli nie realizuje on przewidzianych modułów szkoleniowych, nie angażuje się w pracę zespołową lub nie uczestniczy aktywnie w społeczności programu. Brak aktywności w obu tych obszarach może skutkować skreśleniem z listy uczestników i utratą wszelkich przywilejów związanych z udziałem w Programie.
  9. Po zakończeniu Programu i pozytywnej weryfikacji realizacji wymagań programu, Uczestnik otrzyma certyfikat imienny poświadczający zdobyte umiejętności. Certyfikat będzie poświadczony przez Politechnikę Wrocławską oraz Generator Pomysłów.
  10. Warunkiem pozytywnej weryfikacji jest:
    a) Ukończenie kursu na platformie kursowej Organizatora, w tym przesłanie wymaganych zadań w wyznaczonym przez Organizatora terminie.


§ 7. Rekrutacja Uczestników


  1. Rekrutacja do Programu AIDEAS odbywa się w sposób otwarty, z zachowaniem zasad równych szans dla wszystkich pełnoletnich zainteresowanych, w wyznaczonych terminach, które zostaną opublikowane na Stronie głównej Programu pod adresem: www.generatorpomyslow.pl/aideas.
  2. Program jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich, jednak priorytetowo wspiera grupy niedostatecznie reprezentowane w branży AI, w tym kobiety. Organizator dąży do promowania różnorodności i równouprawnienia w dziedzinie technologii, przy zachowaniu otwartości i równego dostępu dla wszystkich kandydatów.
  3. Rekrutacja jest poprzedzona działaniami informacyjnymi, w tym publikacją materiałów promocyjnych oraz szczegółowych informacji na Stronie głównej Programu.
  4. Rekrutację prowadzi Organizator Programu AIDEAS.
  5. Każdy uczestnik programu oceniany jest indywidualnie, z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych.
  6. Rejestracja uczestników odbywa się poprzez:

a) Wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na Stronie głównej Programu, który obejmuje podanie podstawowych informacji osobowych, opis motywacji oraz wybór preferowanych obszarów rozwoju,

b) Złożenie oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych,

c) Potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem Programu oraz akceptację jego treści

  1. Formularz rekrutacyjny składa się z kwestionariusza osobowego oraz pytań dotyczących motywacji i preferowanych obszarów rozwoju.
  2. Szczegółowy terminarz Programu zostanie umieszczony na Stronie głównej Programu.
  3. Rekrutacja do Programu odbywa się w pięciu etapach:
    a) I etap: wysłanie zgłoszenia (formularz rekrutacyjny oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych),
    b) II etap: ocena formalna zgłoszeń przez Organizatora Programu,
    c) III etap: ocena motywacji uczestnika oraz zakwalifikowanie do Programu, nadanie numeru identyfikacyjnego Uczestnikom (dalej: „Numer Identyfikacyjny”),
    d) IV etap: przekazanie uczestnikom informacji o zakwalifikowaniu się do Programu,
    e) V etap: potwierdzenie przez uczestnika udziału w programie
    e) VI etap: rozpoczęcie udziału w części indywidualnej Programu
  4. Organizator dokonuje oceny zgłoszeń na podstawie motywacji uczestnika, określonej w § 5 Regulaminu, oraz preferowanych obszarów rozwoju.
  5. W procesie rekrutacji Organizator może także zwrócić uwagę na zaangażowanie kandydatów w szerzenie informacji o Programie w przestrzeni publicznej na platformach social media.
  6. Każdy uczestnik zostanie poinformowany o wyniku rekrutacji za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do 5 dni roboczych od momentu wysłania zgłoszenia.
  7. Rekrutacja odbywa się w sposób ciągły, od dnia 22.01.2025 r. do dnia 27.02.2025 r., tj. do ostatniego dnia rekrutacji dla I kohorty, oraz od dnia 26.03.2025r. do dnia 2.05.2025r. dla II kohorty.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów rekrutacji w uzasadnionych przypadkach oraz przedłużenia  lub skrócenia terminów rekrutacji.
  9. Zgłoszenie do Programu nie wiąże się z żadnym roszczeniem wobec Organizatora, w tym o przyznanie nagród czy zwrot kosztów poniesionych przez uczestnika.
  10. Decyzja o zakwalifikowaniu uczestników do Programu należy wyłącznie do Organizatora i jest ostateczna, bez możliwości odwołania.
  11. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu przed wysłaniem zgłoszenia. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację Regulaminu.

§ 8. Limit miejsc w części zespołowej Programu oraz warunki zakwalifikowania

  1. Ze względu na duże zainteresowanie Programem AIDEAS oraz konieczność zapewnienia wysokiej jakości doświadczeń uczestnikom, liczba miejsc w części zespołowej Programu jest ograniczona do 1000 uczestników na każdą kohortę.
  2. Zakwalifikowanie uczestnika do części zespołowej Programu uzależnione jest od jego poziomu zaangażowania w pierwszej, indywidualnej części Programu.
  3. Organizator podejmuje decyzję o zakwalifikowaniu uczestników do części zespołowej na podstawie ich aktywności w części indywidualnej, w szczególności:

    a) Aktywność w zakresie realizacji modułów merytorycznych – ocena będzie dokonywana na podstawie realizacji modułów merytorycznych w ramach Generatora Rozwoju (lekcje), z oznaczeniem ich jako zakończonych. Potwierdzeniem realizacji modułów będzie automatycznie wystawiony certyfikat na platformie po ukończeniu wszystkich modułów, pod warunkiem zaliczenia quizów podsumowujących.

    b) Wypełnianie quizów i zadań z modułów merytorycznych – ocena będzie opierać się na zaliczeniu quizów z wszystkich modułów merytorycznych, z minimalnym wynikiem 80% poprawnych odpowiedzi. W każdym module merytorycznym znajduje się jeden quiz podsumowujący, którego zaliczenie jest obowiązkowe. Zaliczenie quizu wymaga uzyskania co najmniej 80% poprawnych odpowiedzi. W przypadku quizów takich jak: "Czy to AI?", "Rozpoznanie metod uczenia się AI na podstawie case-ów", "Informacja zwrotna do etapu samodzielnej nauki" – wymagane jest ich wypełnienie, jednak nie jest wymagane osiągnięcie poziomu 80% poprawnych odpowiedzi. Quiz "Podsumowanie merytoryczne samodzielnej nauki" jest rozszerzonym podsumowaniem materiałów z całego kursu i jego zaliczenie jest obowiązkowe do uzyskania certyfikatu

    c) Realizacja zadań związanych z udzielaniem informacji zwrotnej (peer feedback) – uczestnik musi udzielić co najmniej jednej jakościowej informacji zwrotnej w ramach każdego ćwiczenia związanego z udzielaniem feedbacku, zgodnie z wymaganiami w poszczególnych modułach:

    • Wprowadzenie do samodzielnej nauki – jedno zadanie

    • Moduł 3 – Generatywne narzędzia AI – trzy zadania

    • Moduł 5 – AI Mastery – jedno zadanie

    • Moduł 6 – AI w praktyce – jedno zadanie

    • Moduł 7 – Zakończenie samodzielnej nauki – jedno

    d) Obecność i zaangażowanie w ramach community na DISCORD – uczestnicy muszą być obecni na DISCORD i aktywnie korzystać z platformy, w tym pisać co najmniej trzy komentarze lub wiadomości. DISCORD będzie narzędziem współpracy w ramach części zespołowej, a uczestnicy powinni wykazywać się zaangażowaniem w naszej społeczności. Dla osób szczególnie zaangażowanych w budowanie i rozwój społeczności przewidziane są wyróżnienia przy wystawianiu certyfikatów (wyróżnienia przyznawane są uczestnikom biorącym udział w obu częściach projektu – indywidualnej i zespołowej).

  4. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zaangażowania uczestników oraz do przyznania miejsc w części zespołowej zgodnie z kryteriami określonymi w niniejszym Regulaminie.
  5. Decyzja Organizatora w sprawie zakwalifikowania uczestnika do części zespołowej Programu jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.
  6. Uczestnicy, którzy nie zostaną zakwalifikowani do grona 1000 bezpłatnych miejsc, a chcieliby brać udział w części zespołowej Programu, zobowiązani są do pokrycia kosztów organizacyjnych w wysokości 196,80 PLN (słownie: sto dziewięćdziesiąt sześć złotych 80/100) brutto, zawierających podatek VAT.
  7. Uczestnicy zobowiązani do wniesienia opłaty otrzymają informację o konieczności dokonania płatności drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail.
  8. Opłatę należy uiścić w terminie 3 dni od otrzymania informacji o zakwalifikowaniu na listę uczestników odpłatnych, jednak nie później niż na 1 dzień przed rozpoczęciem części zespołowej Programu.
  9. Brak terminowej wpłaty jest równoznaczny z rezygnacją z udziału w części zespołowej Programu.
  10. Uczestnik, który dokonał opłaty, ma prawo do rezygnacji z udziału w części zespołowej Programu, składając stosowne oświadczenie drogą elektroniczną na adres Organizatora (aideas@generatorpomyslow.pl
  11. W przypadku rezygnacji zgłoszonej później niż na 7 dni po rozpoczęciu części zespołowej Programu, Uczestnikowi przysługuje zwrot wniesionej opłaty pomniejszonej o koszty manipulacyjne w wysokości 30% opłaty.
  12. Rezygnacja zgłoszona później niż 7 dni po rozpoczęciu części zespołowej Programu nie uprawnia do zwrotu wniesionej opłaty.
  13. Na życzenie Uczestnika, Organizator wystawi fakturę VAT za wniesioną opłatę. W tym celu Uczestnik powinien podać niezbędne dane do faktury podczas dokonywania płatności lub niezwłocznie po jej dokonaniu przesyłając wiadomość na adres Organizatora (aideas@generatorpomyslow.pl)

§ 9. Prawa i obowiązki Uczestników

  1. Uczestnik zaproszony do udziału w Programie AIDEAS jest zobowiązany do aktywacji dostępu na platformie szkoleniowej udostępnionej e-mailowo przez Organizatora Programu w terminie wskazanym przez Organizatora.
  2. Uczestnik jest zobowiązany do korzystania z odpowiednich środków komunikacji elektronicznej (np. komputera, tabletu) wyposażonych w kamerkę internetową, mikrofon, głośniki oraz stabilne połączenie internetowe, niezbędnych do realizacji szkoleń i uczestnictwa w sesjach zespołowych. 
  3. Uczestnik jest zobowiązany do aktywnego uczestnictwa w społeczności programu, wymiany doświadczeń i wsparcia innych uczestników.
  4. Organizator Programu nie zapewnia środków komunikacji elektronicznej ani nie zwraca kosztów ich zakupu czy kosztów połączenia z siecią Internet.
  5. W przypadku rezygnacji z udziału na którymkolwiek etapie Programu, Uczestnik jest zobowiązany poinformować o tym Organizatora Programu pod adresem: aideas@generatorpomyslow.pl, wpisując w tytule „AIDEAS – rezygnacja z udziału w Programie”, w  treści podając powód rezygnacji.
  6. W przypadku rezygnacji lub nieaktywności (brak obecności na spotkaniach, brak realizacji modułów szkoleniowych oraz brak aktywności w społeczności programu) Organizator może cofnąć dostęp do narzędzi udostępnionych w ramach Programu.
  7. Uczestnik jest  zobowiązany do przestrzegania zasad szacunku i kultury komunikacji we wszystkich interakcjach w ramach programu, zarówno na platformie szkoleniowej, jak i na serwerze Discord oraz innych kanałach komunikacji. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek treści, które mogą zostać uznane za obraźliwe, seksistowskie, rasistowskie, homofobiczne, czy też w jakikolwiek sposób naruszają zasady wzajemnego szacunku. Takie działania mogą również skutkować całkowitym wykluczeniem z programu oraz brakiem możliwości uczestniczenia w kolejnych edycjach.
  8. Uczestnik Programu jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu i przestrzegania jego zasad przez cały okres trwania Programu.
  9. Organizator Programu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, bezpośrednie lub pośrednie, wynikające z organizacji Programu lub udziału w nim Uczestników.
  10. Udział w Programie nie wiąże się z nabyciem jakichkolwiek roszczeń wobec Organizatora, w tym roszczeń o zwrot kosztów poniesionych w celu uczestnictwa w Programie (np. kosztów energii elektrycznej, dostępu do Internetu, sprzętu niezbędnego do realizacji programu itp.).


§ 10. Realizacja Programu AIDEAS

  1. Program AIDEAS będzie realizowany w obowiązkowym etapie od dnia 13.03.2025 do dnia 9.05.2025 dla I kohorty oraz od dnia 8.05.2025r. do dnia 27.06.2025 r. dla uczestników, którzy:
    a) Aplikacje zostaną pozytywnie rozpatrzone przez Organizatora Programu,
    b) Zalogują się na platformie szkoleniowej i rozpoczną realizację programu.
  2. Strona internetowa Programu (dalej: „Strona internetowa”) oraz jej obsługa należą do Organizatora Programu.
  3. Program AIDEAS składać się będzie z:
    a) Przygotowanych wcześniej lekcji w formie wideo,
    b) Quizów oraz zadań do pracy własnej,
    c) Materiałów dodatkowych takich jak nagrania podcastów, dodatkowych treści wzbogacających kurs,
    b) Spotkań online na żywo, sesji Q&A oraz webinarów,
    d) Testu końcowego,
    e) Tutoriali, samouczków.
  4. Szczegółowy harmonogram Programu zostanie umieszczony na Stronie internetowej.
  5. Organizator Programu zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu, o czym niezwłocznie poinformuje uczestników drogą elektroniczną.
  6. Organizator Programu zastrzega sobie prawo do przeglądania aktywności uczestników na platformie szkoleniowej oraz społeczności programu w celu weryfikacji ich zaangażowania.
  7. Strona internetowa oraz jej zawartość są chronione prawem własności intelektualnej i należą do Organizatora Programu lub jego licencjodawców.
  8. W ramach korzystania z usług elektronicznych Uczestnik może zostać poproszony o podanie danych osobowych, takich jak imię, nazwisko i adres e-mail. Zasady przetwarzania danych osobowych określa polityka prywatności Organizatora Programu.
  9. Uczestnik jest zobowiązany do korzystania ze Strony internetowej oraz usług elektronicznych zgodnie z prawem, dobrymi obyczajami oraz z poszanowaniem dóbr osobistych, danych osobowych, praw autorskich i własności intelektualnej innych Uczestników oraz osób trzecich.
  10. Uczestnik ma zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym lub mogących utrudniać funkcjonowanie Strony internetowej i usług elektronicznych.
  11. Organizator Programu zastrzega sobie prawo do:
    a) Dokonywania zmian, uzupełnień lub usuwania informacji udostępnionych na Stronie internetowej,
    b) Przerw w świadczeniu usług elektronicznych spowodowanych pracami konserwacyjnymi, awariami lub aktualizacjami,
    c) Zaprzestania świadczenia usług elektronicznych w całości lub części.
  12. Wszystkie materiały szkoleniowe udostępnione w ramach Programu AIDEAS są chronione prawami własności intelektualnej. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie bez pisemnej zgody Organizatora Programu jest zabronione.
  13. Uczestnik, który ukończy kurs na platformie kursowej Organizatora, w tym prześle wymagane zadania będzie mógł pobrać certyfikat potwierdzający ukończenie Programu. Certyfikat będzie dostępny na platformie szkoleniowej. 

§ 11. Postępowanie reklamacyjne

  1. Reklamacje dotyczące funkcjonowania Strony internetowej oraz usług elektronicznych w ramach Programu AIDEAS należy składać pisemnie na adres e-mail: aideas@generatorpomyslow.pl z dopiskiem „Program AIDEAS – Reklamacja”.
  2. Reklamacje będą rozstrzygane w terminie 21 dni od daty otrzymania zgłoszenia przez Organizatora Programu. Decyzja Organizatora jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie, co nie wyłącza prawa Uczestnika do dochodzenia roszczeń w postępowaniu sądowym.
  3. Reklamacje można wnosić w trakcie trwania Programu oraz nie później niż w terminie 7 dni od daty zakończenia Programu. Po upływie tego terminu reklamacje nie będą uwzględniane.
  4. Prawidłowo złożona reklamacja powinna zawierać:
    a) Imię i nazwisko Uczestnika,
    b) Adres e-mail użyty podczas rejestracji,
    c) Szczegółowy opis problemu będącego podstawą reklamacji,
    d) Ewentualne załączniki potwierdzające zaistniały problem (np. zrzuty ekranu).
  5. Uczestnik zostanie powiadomiony o rozpatrzeniu reklamacji drogą elektroniczną na adres podany w zgłoszeniu reklamacyjnym.


§ 12. Dane osobowe Uczestników Programu AIDEAS

  1. Organizator Programu, Partner Edukacyjny oraz Sponsorzy oświadczają, że są odrębnymi administratorami danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”.
  2. Organizator Programu, Partner Edukacyjny oraz Sponsorzy potwierdzają, że dane osobowe Uczestników nie będą przekazywane między nimi bez wyraźnej zgody Uczestnika. Na każdym etapie Programu Uczestnicy będą zobowiązani do rejestracji oraz udzielania zgód kontaktowych bezpośrednio podmiotowi odpowiedzialnemu za dany etap realizacji Programu.
  3. Administratorem danych osobowych Uczestników jest odpowiednio Organizator Programu.
  4. Administratorem danych osobowych w związku z procesem rekrutacji i realizacją Programu jest Organizator Programu, z którym można skontaktować się mailowo w sprawie swoich danych osobowych, korzystając z adresu aideas@generatorpomyslow.pl.
  5. Uczestnicy, przystępując do rekrutacji, wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu rejestracyjnym, w celach związanych z procesem naboru oraz realizacją Programu AIDEAS.
  6. Dane Uczestników będą również przetwarzane:
    a) W związku z umową o świadczenie usług drogą elektroniczną, zawartą z Uczestnikiem na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie,
    b) W celach badawczych, takich jak analiza skuteczności i efektywności Programu, co stanowi prawnie uzasadniony interes Organizatora jako administratora danych.